E-KES - Fatura Kesim Programı

El ile fatura kesen firmaların faturalarını bilgisayar ortamında hızlı ve kolay bir şekilde hazırlamasını sağlayan işlem süresini kısaltıp, operasyonel yükleri azaltarak olası insani hataları en aza indirmeyi amaçlayan bir programdır.

Görsel fatura tasarım ekranı sayesinde kendi faturanıza göre fatura çıktı ayarlarını yapabilirsiniz.

Devamını oku...

E-FİLİTRE - Kullanıcı Kısıtlama ve Yönetim Programı

İnternette ve bilgisayarda gereksiz sitelere ve programlara girilmesini istemiyor, kısıtlama mı getirmek istiyorsunuz? Biz bunu size sağlıyoruz. Mevcut bilgisayarda kişinin,sadece istediği uygulamaları açmasını, istediğiniz siteye girmesini, USB kullanıp/kullanmamasını kullanıcı panelinden ayarlayarak sisteminizin istediği şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Devamını oku...

E-FOTO PRO - Fotoğraf Arşiv Programı

Onlarca, yüzlerce fotoğrafı kategoriler halinde(Vesikalık, çocuk, sünnet, düğün vb) depolama hizmeti sağlayan E- FOTO PRO basit arayüzü vegelişmiş veri depolama sistemi ile sizlere kolay kullanımı sunuyor.

E-SHOP - Mağaza Satış Programı

Firma, şube, kasa hesaplarının tutulup online olarak kontrol edildiği, birden fazla bilgisayarda kullanım sağlayarak personel takibinin yapılabildiği, detaylı ve gelişmiş raporlama desteği ile satış yapabilme olanağı sağlayan E-SHOP yakında Eprom Yazılım markasıyla sizlerle.